ردیابی آیفون
ردیابی آیفون با نرم افزار Find may friend
آگوست 26, 2018
نرم افزارهای جاسوسی
معرفی بهترین نرم افزارهای جاسوسی دنیا به همراه لینک دانلود
سپتامبر 3, 2018
نمایش همه

هک گوشی با شماره تلفن با استفاده از نرم افزار

هک گوشی با شماره

این که آیا هک گوشی با شماره تلفن ممکن است یا نه؟ سوالی است که این روزها ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. در پاسخ به این سوال باید گفت که متاسفانه با پیشرفت تکنولوژی هک گوشی از راه دور و با شماره تلفن نیز ممکن شده است. شاید تاکنون برای شما هم پیش آمده باشد که لحظه ای به گوشیتان نگاه کنید و از خود بپرسید که آیا گوشی من هک شده است یا نه؟ شاید با خود فکر کنید که چگونه گوشیتان هک می شود و با چه روشی می توانید از هک شدن گوشیتان جلوگیری کنید. امروز ما در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی نرم افزاری نظارتی برای اعضای خانواده، روشی برای جلوگیری از هک با شماره موبایل را آموزش دهیم.

هک گوشی با شماره تلفن چگونه انجام می شود؟

قبل از هر چیز باید به این سوال که هک از راه دور چگونه انجام می شود پاسخ داد. با توجه به این که ما هرروزه با سرویس های مخابراتی و ارتباطی سروکار داریم، در ابتدا باید درباره امنیت این سرویس ها  صحبت کنیم. سوالی که پیش می آید این است که آیا این سیستم از امنیت کامل برخوردار است یا خیر ؟ آیا سرویس های مخابراتی هم هک می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در این راستا هکرها با طراحی برنامه هایی توانسته اند به این شبکه نفوذ کنند و تمامی حرکات فرد مورد نظر خود را فقط از طریق شماره تلفن زیر نظر داشته باشند.

البته نگران و وحشت زده نشوید که اکنون ممکن است هر کسی گوشی شما را هک کرده باشد، چرا که افراد معمولی و بدون داشتن دانش برنامه نویسی آن هم در سطح بالا نمی توانند این کار را انجام دهند. البته برنامه هایی مانند برنامه copy spy وجود دارد که هرکسی با اطلاعات کم هم می تواند از آن استفاده کند اما برای کار با این برنامه ها هم علاوه بر داشتن شماره تلفن نیاز به اطلاعات دیگری مانند سریال گوشی دارند.

هک گوشی فرزندان از راه دور با نرم افزار copy spy

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ورود تلفن های هوشمند به بازار هر شخصی با هر سن و سالی دارای یک گوشی هوشمند می باشد. در بین رده های سنی مختلف کودکان و نوجوانان بیشترین علاقه مندی را به گوشی های هوشمند نشان داده اند و تقریبا اکثر وقت خود را در طول روز با موبایل های هوشمندشان می گذرانند. با توجه به این مسائل، بهترین و ساده ترین راه برای کنترل و نظارت بر فرزندان استفاده از نرم افزاری است که بتواند دسترسی و کنترل کاملی به گوشی فرزندتان بدهد. copy spy برنامه ای است که والدین با استفاده از آن میتوانند به پیامک ها، تماسها، شبکه های اجتماعی و موقعیت مکانی فرزندانشان دسترسی داشته باشند.

برخی از امکانات نرم افزار هک گوشی copy spy

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه copy spy می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت نرم افزار هک گوشی copy spy

جلوگیری از هک گوشی با شماره تلفن

تا کنون برای جلوگیری از هک گوشی با شماره تلفن روش خاصی ارائه نشده است. تنها کاری که می توانید برای جلوگیری از هک شدن از راه دور انجام دهید این است که گزینه find my phone را در گوشی موبایل خود غیر فعال کنید.