نرم افزارهای جاسوسی
معرفی بهترین نرم افزارهای جاسوسی دنیا به همراه لینک دانلود
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷
لینک های آلوده
لینک های آلوده را چگونه بشناسیم ؟
شهریور ۲۳, ۱۳۹۷
نمایش همه

ردیابی از طریق شماره موبایل با نصب برنامه GPS Phone Tracker

ردیابی از طریق شماره

GPS Phone Tracker یک نرم افزار ردیابی از طریق شماره موبایل می باشد که به وسیله جی پی اس می تواند فرد مورد نظر شما را ردیابی کرده و موقعیت مکانی لحظه به لحظه او را برای شما ارسال کند. همچنین این نرم افزار قابلیت مسیریابی را نیز به شما می دهد تا اگر در مکانی ناشناس مسیر خود را گم کردید به راحتی و از روی نقشه بتوانید مسیر را پیدا کنید. در ادامه مطلب توضیحات مفصلی درباره این نرم افزار کاربردی خواهیم داد.

ردیابی رایگان با GPS Phone Tracker

دانلود نرم افزار GPS Phone Tracker رایگان است اما برای ارائه برخی از خدمات پرداخت های درون برنامه ای دارد. این برنامه میلیون ها بار از گوگل پلی دانلود شده است. اکنون نیز ما نسخه کامل برنامه را در اندروید استار قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید از تمامی امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

برخی از قابلیت های نرم افزار GPS Phone Tracker

  • ردیابی دوستانتان از مکانی به مکان دیگر با استفاده از نقشه های موقعیت یابی نرم افزار
  • ردیابی از طریق شماره موبایل اشخاص هنگامی که برنامه را بر روی گوشی آنها نصب کنید
  • قابلیت مسیریابی هنگامی به مکانی ناشاخته سفر می کنید.

قابلیت های این نرم افزار به همینجا ختم نمی شود و هنگامی قابلیت های خود را نشان می دهد که گوشی موبایل خود را گم کرده باشید و یا به سرقت رفته باشد. در این زمان GPS Phone Tracker امکانی را برای شما فراهم می سازد که می توانید به راحتی گوشی موبایل خود را مکان یابی کرده و آن را پیدا کنید. این ردیابی در صورتی انجام می شود که این نرم افزار برروی گوشی شما نصب باشد سپس هنگام گم شدن آن به سایت سازنده برنامه مراجعه کرده و از طریق نقشه موجود در وب سایت، گوشی خود را ردیابی کنید.

GPS Phone Tracker نرم افزاری برای ردیابی گوشی های اندروید می باشد، اما کاربرانی که گوشی آیفون و سیستم عامل iOs  دارند می توانند از نرم افزار finder که توسط برنامه نویسان ایرانی ترجمه و عرضه شده است و عملکردی مشابه و بهتر از برنامه GPS Phone Tracker دارد استفاده کنند.

ردیابی از طریق شماره تلفن با استفاده از برنامه نظارتی ( plc)

برنامه plc spy برنامه ای است که با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی و در اختیار کاربران ایرانی قرار داده شده است. این برنامه دارای قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی می باشد که یکی از آنها قابلیت ردیابی از طریق شماره موبایل است. با استفاده از نرم افزار plc به دو روش می توانید ردیابی اعضای خانوادتان را انجام دهید. روش اول استفاده از جی پی اس گوشی موبایل است و روش دوم ردیابی از طریق شماره و با استفاده از دکل های مخابراتی می باشد.

plc spy علاوه بر ردیابی قابلیت های فراوان دیگری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد، به طوری که والدین با استفاده از این برنامه می توانند بر تمام فعالیت های فرزند خود در فضای مجازی به طور کامل نظارت داشته باشند.

برخی از قابلیت های برنامه plc spy

جهت دریافت این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افزار plc spy