معرفی بهترین نرم افزار ردیابی با شماره موبایل
مرداد ۳۱, ۱۳۹۷
هک گوشی با شماره
هک گوشی با شماره تلفن با استفاده از نرم افزار
شهریور ۹, ۱۳۹۷
نمایش همه

ردیابی آیفون با نرم افزار Find may friend

ردیابی آیفون

با توجه به کیفیت بالای گوشی های آیفون و قابلیت های فراوانی که این گوشی ها در اختیار کاربران خود قرار می دهند، شمار طرفداران و صاحبان گوشی های آیفون هر روزه افزایش می یابد. اگر شما هم دارای یک گوشی موبایل آیفون هستید و به دنبال راهی برای ردیابی آیفون دوستانتان می گردید، پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار ردیابی Find my Friends است. با استفاده از این نرم افزار نیازی به نصب هیچ برنامه ای ندارید و به راحتی و از راه دور می توانید دوستان خود را برروی نقشه ردیابی کنید. ردیابی با این نرم افزار هیچ هزینه ای را در بر نمی گیرد و کاملا پنهانی انجام می شود.

آموزش ردیابی آیفون با Find my Friends

نرم افزار Find my Friends یا پیدا کردن دوستان من یک نرم افزار مخصوص ردیابی آیفون است. با این برنامه می توانید به صورت همیشگی از و لحظه به لحظه از موقعیت مکانی دوستان و خانواده خود با خبر شوید. همچنین این نرم افزار برای مراقبت و کنترل فرزندان نوجوان می تواند بسیار مفید واقع شود. برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید به گوشی آیفونی که می خواهید ردیابی کنید، دسترسی داشته باشید، سپس مطابق آموزش پیش بروید تا بتوانید نرم افزار Find my Friends را فعال کنید.

اولین مرحله ردیابی آیفون : Share My Location را فعال کنید

به بخش تنظیمات یا Settings در گوشی آیفون شخص مورد نظر بروید، سپس وارد قسمت Privacy > Location Services شوید و این قابلیت را فعال کنید.

در بین برنامه هایی که در بخش Location Services قرار دارند به بخش Find Friends بروید و گزینه While Using را انتخاب کنید.

اکنون فعال سازی جی پی اس در گوشی آیفون انجام شده است و باید با فشردن دکمه Home  به صفحه اصلی برگردید و برنامه Find My Friends را باز کنید.

با باز کردن نرم افزار Find My Friends، احتمالا تعدادی از مخاطبین از پیش وجود دارند در غیر این صورت می توانید به روش زیر مخاطب مورد نظر را اضافه کنید.

ردیابی آیفون

دومین مرحله ردیابی آیفون : افزودن مخاطب به Find my Friends

  • داخل نرم افزار Find my Friend بروید و از سمت راست بالای صفحه Add را بزنید.
  • نام خود را بنویسید، انتخاب کرده و Send را لمس نمایید.
  • مشخص کنید که ردیابی آیفون شما تا چه زمانی انجام شود. Share for One Hour یعنی به مدت یک ساعت، Share Until End of Day یعنی تا آخر آن روز و Share Indefinitely یعنی برای همیشه
  • حالا اطلاعیه ای در نوتیفیکیشن بار میشاهده می کنید که نشان دهنده به اشتراک گذاری موقعیت ها با دوستان شماست، OK را لمس کنید.

اکنون در گوشی موبایل آیفون خود یک پیام دریافت خواهید کرد که اطلاع می دهد، شخص موردنظر اجازه دریافت موقعیت مکانی را برای شما صادر کرده است.

با انجام مراحل بالا، کار دیگر تمام است و از این پس به راحتی می توانید به ردیابی آیفون مورد نظر خود بپردازید.

ردیابی آیفون با برنامه Finder

نرم افزار finder یک نرم افزار ردیابی است که برای تمام گوشی ها با هر سیستم عاملی استفاده می شود. مزیتی که این نرم افزار نسبت به

Find my Friends دارد، این است که با استفاده از  finder از راه دور و بدون دسترسی به گوشی شخص مورد نظر می توانید او را ردیابی کنید. همچنین برای ردیابی با این نرم افزار لازم نست که هر دو طرف گوشی آیفون داشته باشند و هرکسی با هر گوشی و سیستم عاملی می تواند دوستان و خانواده خود را ردیابی کند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار finder می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افزار ردیابی موبایل finder